Oyun Güncellemeleri Vega Sunucusunda Oyun Modunuzu kolaylaştıracak Güncellemeler!

Snow

Yönetici
2 Ocak 2017
308
0
18
🎈 Merhabalar değerli UskoGame Forum Kullanıcıları
UskoGame Sunucusunda Oyun Modunuzu Kolaştıracak pratik güncellemeler listesi Keyifli Forumlar.. 😍

⭐ Multi Client Aktif ( 1 Karaktere giriş yaptıktan sonra Ayni Client Üzerinden Launcher Basip 2.Client ile giris yapabilirsiniz. )
⭐ Slave Merchant Aktif (Köle Pazarı ) Görsel Anlatım için Tıklayın
⭐ Gem,Fragment vb. Kırdırılan Bilen Eşyalara Sağ tık Yapıp içersin den çıkan eşyaları görebilirsiniz
Görsel Anlatım için Tıklayın
⭐ Gelişmiş Oto kutu toplama sistemi Her jobun ayrı Silah ve Zırhlarını toplama Ekstra olarak Craft eşyası rare eşya sizlerin tercihine bırakıldı
⭐ Clan ismini Karakter ismini isteğe göre büyütüp Küçültme Aktif
⭐ Yazı Stilini,Eğik veya Kalın Yapabilirsiniz Oyun takibi için Görsel Anlatım için Tıklayın
⭐ Oyun içersinde Valkyrie ,Gryphon's,Bahamut,Yeniceri gibi eşyalarınızı Bonuslarını ve görünümlerini değiştirebilirsiniz Görsel Anlatım için Tıklayın
⭐ Stat ve Skill Point Kayıt Sistemi Aktif Edildi Statlarınızı Kaydederek anlık olarak ister Archer ister Asassin gibi joblar arası hızlı geçiş yapabilirsiniz stat veya skill leri tek tık ile verip Görsel Anlatım için Tıklayın
⭐ Reb Stat Sıfırlama Aktif Görsel Anlatım için Tıklayın
⭐ Hedefinizi Seçtiğinizde Can ve % Şeklinde Hedefinizin Canını görme Aktif
⭐ Eslant Bölgesi Birleştirildi
Detaylar için Tıklayın

Son düzenleme: